אודותי

כל אדם נתקל בחייו, בחיי משפחתו או בחיים הזוגיים שלו במצוקות שונות. אמונתי היא שלכל אדם יש עוצמה פנימית למצוא את דרכו הייחודית להתמודד עם המצוקות האלה ולצמוח מתוכן אל חיים טובים ומספקים יותר. אולם לעיתים דורשת ההתמודדות הזו סיוע מקצועי וטיפול.

שמי דבורי ואני פסיכותראפסטית מוסמכת ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. אני מביאה אתי אל המפגש הטיפולי פתיחות, הבנה ואמפטיה יחד עם יכולת של חשיבה לוגית ורציונאלית. הניסיון שלי בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי מאפשר לי לראות את הנפגשים אתי בתוך ההקשר החברתי, המשפחתי והזוגי שלהם, ומתוך כך למצוא את הדרך היעילה והנכונה ביותר לעזור להם.  ניסיון החיים שלי והמשפחה המורכבת מאוד אליה נולדתי מרחיבים ומעמיקים את יכולתי בהקלת המצוקות האנושיות השונות המגיעות לקליניקה שלי אני עובדת במגוון דרכים, בטיפולים קצרי טווח וארוכי טווח, בהתאם לצורך ולהתאמה של הנעזרים בי.

מאחורי הרבה שנות לימודים בתחומים מגוונים. הקריירה הראשונה שלי הייתה בתחום מדעי (דוקטורט בביוכימיה, מחקר אקדמי ותעשייתי והוראה). בשלב מסויים הכרתי בכך שהעניין שלי בבני אדם עולה על העניין שלי במבחנות ופניתי לתחום הנפשי. מאז שנת 1997 אני עוסקת בתחום זה.

סיימתי לימודי טיפול זוגי ומשפחתי והוסמכתי מטעם האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין. כאשר הופיעו מטופלים פרטניים בקליניקה שלי פניתי ללימודי פסיכותראפיה פרטנית בבית הספר לפסיכותראפיה ממוקדת. בנוסף עברתי השתלמויות שונות וביניהן טיפול בנפגעות תקיפה מינית (מטעם המרכז לסיוע לנפגעות תקיפה מינית בתל-אביב) וטיפול במשפחות החוות אובדן ("להיפרד לשלום" מטעם תל"ם).

התמחיתי בטיפול בנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, בטיפול במשפחות בפרקב ופרק ג, בטיפול ב משפחות שהופיעה בהן הפרעת אכילה, בטיפול במשפחות עם ילדים  בעלי לקות למידה או לקות פיזית או נפשית, בטיפול בזוגות ובמשפחות חד-מיניות ובטיפול בזוגות או יחידים הנמצאים במצוקה בשל מגוון סיבות.

הקליניקה שלי נמצאת בסביבה כפרית במרחק דקות ספורות של נסיעה מרחובות, ראשון לציון נס-ציונה, יבנה ואשדוד. 

אשמח להיענות לפניותיכם,

דבורי

שם טלפון דוא"ל